סדנאות והרצאות

ניהול צוות, ניהול זמן ותעדוף משימות, סדנה לניהול קריירה ועוד.

משך הקורס: 8 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד 

ליאת פרי קורס מרכזת משאבי אנוש למנהלת.pn

בקורס תקבלי ידע וביטחון בכל הנושאים הקשורים בליבת הארגון: הבנת אסטרטגיית הארגון וכיצד היא משתלבת עם תוכנית העבודה של מחלקת משאבי אנוש. תביני כיצד את יכולה להשתלב בצוות המוביל של הארגון, תקבלי ביטחון ותרגישי בעלת השפעה משמעותית כחלק מהנהלת החברה.

בין הנושאים שעליהם נעבוד: בניית תוכנית עבודה ותקציב מחלקת משאבי אנוש, הגדרה וניהול תהליכי קליטה, סיום עבודה, פיתוח צוותי ניהול, הכשרות עובדים ועוד.  

ניהול זמן

משך הסדנה: 3 מפגשים של שעה וחצי כל אחד

סדנת ניהול זמן - ליאת פרי

ניהול זמן הוא תהליך של תכנון והפעלת שליטה מודעת על זמן שהוקדש לפעילויות ספציפיות ונועד במיוחד להגברת היעילות והפרודוקטיביות. דבר זה כרוך בתמרון והתמודדות עם דרישות שונות ביחס לאדם הנוגעות לעבודה, לחיים חברתיים, למשפחה, לתחביבים, לאינטרסים האישיים ולהתחייבויות בעלות זמן מוגבל.

שימוש יעיל בזמן מעניק לאדם את האפשרות לנהל ולבזבז את זמנו על פעילויות בהתאם לרצונו.

מטרת הסדנא הקניית כלים מתקדמים לתכנון וניהול זמן אפקטיבי שיביאו להצלחה גבוהה יותר בעמידה ביעדיו ובביצוע המשימות בחיי העבודה ובחיים הפרטיים.

ניהול קריירה בעולם משתנה

משך הסדנה: מפגש 1 של שעתיים 

סדנת ניהול קרייה - ליאת פרי

תהליך חיפוש עבודה מתחיל בחיפוש פנימי. במקום שהדרך תכתיב לנו את הקריירה, אנחנו יכולים להכתיב את הדרך לקריירה משמעותית ומספקת.

סדנא אינטימית שתעסוק בזיהוי כוחות הצמיחה  שעומדים לרשותנו, מה מאפיין אותנו יותר ומה פחות. נבין מה אנחנו צריכים מסביבת העבודה שלנו, מה התפקידים שמתאימים לנו, ובאיזה ארגון ותרבות ארגונית נרצה לעבוד.

מטרת הסדנא היא להבין שכדי להגיע למשרה המתאימה צריך להגיע לדיוק והבנה מה אני מחפש/ת, רוצה ויכול/ה.