top of page

התקופה ששינתה את חיי

🎁 3 שנים אחרי היום ששינה את חיי, אחריה חצי שנה של התמודדות עם אתגרים שבאו אחד אחרי השני.

נמצאת היום בדיוק, שנתיים אחרי שהגשמתי את החלום שלי ויצאתי לעצמאות.(תמיד אמרתי, בגיל 50 אהיה עצמאית, איך אומרים האדם מתכנן ואלוהים צוחק- זה קרה לפני).🎀 זוכרת את היועץ האישי שלי דני גולן שמלווה אותי עד היום, בנה יחד איתי את האתר המהמם שלי, "מסרב" ללוות אותי עד שאפתח רישיון עוסק מורשה. איך הוא אמר לי את בשלה ומוכנה לכי על כל הקופה, ניפגש אחרי שתראי לי את המסמך.


השנייה הייתה רו"ח המדהימה שלי דורית רואימי שאמרה לי את לא פותחת עוסק פטור, את הולכת להצליח בגדול, תפתחי עוסק מורשה.


והאנשים החשובים בחיי, בעלי שכבר היה עצמאי, ילדיי, חבריי וחברותיי נתנו גם הם את ברכת הדרך והאמינו שאצליח בדרך החדשה שלי.


כולם ראו אותי את הניסיון שאני מביאה איתי לאורך השנים התשוקה שלי והחלטתי שאני עושה את זה והולכת לפתוח עסק משלי ומוציאה לפועל את השליחות שלי, לעזור לא.נשים וארגונים להגיע לדיוק, צמיחה והתפתחות.


תוך 3 חודשים, הצטלמתי לתמונות תדמית עם הצלמת המדהימה והמוכשרת לילי (עד אז לא אהבתי להצטלם), הקמתי אתר לתפארת, סידרתי לי משרד נחמד בפינת האוכל במטבח ויצאתי לדרך.


✅ לקחתי ליווי צמוד, בשיווק, שיווק דיגיטלי, סטוריטיילינג וליווי עסקי, ליווי בכתיבת הרצאה ותכנון סדנה, לקחתי עוד ועוד קורסים כמו ילדה קטנה שרוצה לטרוף את העולם. אפילו פתחתי ערוץ יוטיוב. הוצאתי גם לא מעט כסף, אבל זה היה בשבילי ובשביל העסק שלי ולקחתי את אנשי המקצוע הכי טובים שיש. עם מירב לשם ורות'קה מיכל הירשמן, רחלי, ענבל, גלית (סליחה אם שכחתי מישהו).


עשיתי דברים שבחיים לא הייתי מעזה לעשות, יצאתי מאזור הנוחות שלי, העברתי הרצאות וסדנאות והצלחתי להתגבר על פחד הבמה שלי. והאהבה שקיבלתי אחרי כל הרצאה וסדנה הייתה שווה כל רגע של חשש שהיה לפני.


ושמרתי על האהבה הגדולה שלי למשאבי אנוש, התעקשתי להמשיך ללוות ארגון אחד לפחות במתן ייעוץ של משאבי אנוש וייעוץ ארגוני. היום מצאתי לי בית בחברת הי-טק קטנה ומטריפה אקסנס שקיבלה אותי באהבה גדולה ואני נהנית שם מכל רגע.


📌 בנוסף אני מצליחה לשלב גם את ייעוצי הקריירה שלי, גיוס והד האנטינג, כמו שאני אומרת זה לנשמה, נהנית לראות את השינויים שאני מצליחה לעשות עם א.נשים שנמצאים בצומת דרכים בקריירה שלהם ועל הדרך גם מצליחה לשדך להם ארגונים שתואמים להם כמו כפפה ליד.


בהתחלה לא היה פשוט עד שהגיעו הלקוחות הראשונים, לקח זמן עד שהכירו אותי ברשת ובכלל. לא וויתרתי, אחרי עבודה קשה של שיווק ומכירות (שיווק ומכירות, אימאל'ה), עשרות פוסטים אותנטיים מהלב, עם סיפורי הצלחות ושיתוף בדרך שלי, אני יכולה לומר היום שאין מאושרת ממני ואני נמצאת במקום הנכון.


🎈 לאט לאט דייקתי עוד ועוד את המסר שאני רוצה להעביר, דייקתי את הערך שאני נותנת ללקוחות המדהימים שלי, שחררתי לקוחות שלא התאימו לי, לערכים שלי, לשליחות שלי, שחררתי יועצים עסקיים שניסו להאיץ בי, וכמובן שבאותו הרגע הם איבדו אותי לתמיד. והכי חשוב הלכתי בדרך שלי, בקצב שלי בלי הסחות דעת לעבר המטרה.


כל בוקר קמה מחדש עם ציפיה לבאות, להכיר א.נשים וארגונים חדשים, עוסקת בכל הדברים שאני אוהבת, כל כך נהנית מהגם וגם וגם... גדלה וגדלה והכי חשוב מאמינה בי ובדרך שלי. האפשרות להשפיע על כל כך הרבה א.נשים שמזהים אותי מהרשת ומזדהים עם הדרך שלי ועם השליחות שלי ולאחרונה מתייעצים איתי לגבי יציאה לעצמאות. כל אלה לא ברורים לי מאליו ואני מודה על כך יום יום שעה שעה.


😅 בין לבין מתנדבת כמנהלת מש"א בארגון עור"ק המדהים שעוזר לחסרי עורף משפחתי בקהילה לבנות להם משפחה משלהם.


אז אל תחכו שחייכם האישיים יעברו טלטלה פתאומית, שיפטרו אתכם או שתגיעה איזו מגיפה כדי לעשות את שינוי שאתם מייחלים לו וזה לא משנה אם אתם רוצים לצאת לעצמאות, לעזוב מקום עבודה שכבר לא מספק ומשמעותי עבורכם, לשנות תפקיד, תעשו את זה עכשיו ובכל הכוח.


החיים קצרים תהנו מהם ותעשו את מה שאתם אוהבים, תחייכו, זה מדבק, תהיו טובים, טוב מושך טוב והכי חשוב תשמרו על אופטימיות, זה מה ששמר עליי ברגעים קשים (והיו כאלה בדרך) והביא אותי לאן שהגעתי היום.


💖 שיהיה לכם שבוע מקסים עם התחלות חדשות.


Comments


bottom of page