top of page

 קורס מ-רכזת למנהלת משאבי אנוש משפיעה

הקורס יעביר אותך תהליך עומק בו תביני את אסטרטגיית הארגון בהלימה לתוכנית משאבי האנוש. 
תובילי, תשפיעי ותהפכי לדמות משמעותית ובעלת כוח בארגון.

קורס מנהלת משאבי אנוש

תוכנית קורס מנהלת משאבי אנוש

 • מפגש פתיחה מעצים
  במפגש הזה בעיקר נשוחח ונכיר אחת את השנייה. דרך המפגש נענה על שאלות חשובות כמו: למה להיות מנהלת מש"א? מה ההבדל בין רכזת מש"א למנהלת מש"א? איך לעשות את המעבר מתפקיד רכזת לתפקיד מנהלת? ועוד.
 • להבין את התמונה הגדולה של הארגון ולהפוך לזו שמקבלת החלטות ומשפיעה
  מבט על הארגון - מזיהוי ערכי הליבה של הארגון, אסטרגיה, טקטיקה ויישום והטמעה. בחלק זה נבין מה את משמעות המושגים: ערכי ליבה, אסטרטגיה, חזון, מטרות, יעדים ותרבות ארגונית. ננתח מודל SWOT של משאבי אנוש: זיהוי החוזקות (Strengths) והחולשות (Weaknesses), זיהוי האיומים (Threats) וההזדמנויות (Opportunities), של המשא האנושי בארגון. מכאן נגזור ייעוד, חזון, מטרות ויעדים שיביאו אותנו בסוף לבניית תוכנית עבודה לפיתוח המשאב האנושי בארגון.
 • החיבור בין אסטרטגיית הארגון לניהול אסטרטגי של משאבי אנוש
  כיצד להשפיע בצורה חיובית על הארגון ע"י התמקדות בדרך ולא רק בתוצאה. בחלק זה נעסוק בחלקה של מחלקת משאבי אנוש והשפעתה על האסטרטגיה של הארגון. 1. הבנת הקשר והסינרגיה בין ביצועי הארגון, ביצועי הפרט ופרקטיקות מש"א שתביא לשליטה בביצועי הארגון. 2. נלמד מהם תפקידי משאבי אנוש וכיצד ניהול אסטרטגיה של מש"א מביאה לעיצוב התנהגות שמייצרת ומעבירה ערך לבעלי העניין בארגון.
 • ליווי מש"א בתהליכים אסטרטגיים שונים בארגון"
  להיות שותפה בתהליכים רחבים ולהיות חלק ממקבלי ההחלטות בארגון. מחלקת משאבי אנוש מובילה ומשתתפת בתהליכים אסטרטגיים שונים בארגון: 1. שימור עובדים 2. פחיתה ארגונית 3. מיקור חוץ
 • פיתוח מנהיגות - מנהלת מש"א כמנהיגה"
  סדנא בנושא פיתוח אישי של מיומנויות ניהול, הנהגה והשפעה למנהלות מש"א - סדנת אורח. הצגת "דור העתיד" את תפיסת התפקיד והמעבר מריכוז משאבי אנוש לניהול. מלהיות " מנוהלת על ידי ללנהל את ... " בסדנה נדבר על הכרת העולם הזה כפונקציה ניהולית יחידה וכן בניית מחלקה. מהתשתית כולל העצמת העצמי בפן הערכי והמנטלי . על המרצה: רעות לוי, בעלת למעלה מ - 15 שנות ניסיון בתחום גיוס, ניהול משאבי אנוש ויעוץ ארגוני, ליווי מנהלים ותהליכים בחברה. הנני מאפשרת מענה היקפי לתחומי ה- HR השונים בהתאם לצרכיי הלקוח. קשת לקוחותיי מגוונת וכוללת תמיכה בחברות סטארטאפ ,הייטק וכן תעשיות מסורתיות . בימים אלו הנני משמשת כפרילנסרית כיועצת ארגונית ומשאבי אנוש בחברת הייטק בתחום טכנולוגיות חיתוך מתקדמות ומספקת שירותי הד האנטינג למגוון חברות בעולם הטכנולוגי ובתעשייה.
 • בניית תוכניות עבודה בארגון
  תוכנית הדרכה ומיפוי צרכים, תוכנית רווחה, תוכנית גיוס, מיון וקליטה. 1. נבין את ניגשים לתהליך ונכיר את השלבים השונים של כל תוכנית. 2. נלמד על למה חשוב לשים דגש בכל תוכנית. 3. מה המטרה של כל תוכנית ? 4. נבנה יחד מודל של כל אחת מהתוכניות.
 • תהליך הערכה ומשוב בארגון
  סדנת אורח - נגה לוי הירדני הנושא: ניהול תהליך הערכה ומשוב בארגון. למה חשוב? מה כולל? איך ניישם ונטמיע? משתתפות הקורס תקבלנה במתנה שאלון הערכה מודולארי בו תוכנלנה להשתמש בכל ארגון. על המרצה: נגה לוי הירדני, פסיכולוגית תעסוקתית ארגונית מומחית. מדריכה לייעוץ קריירה ולפיתוח משאבי אנוש בארגונים. יועצת ארגונית של אייברי דניסון חניתה, מנהלת תחום ייעוץ קריירה במרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת חיפה. לשעבר : מנהלת גיוס מיון ופיתוח משאבי אנוש ב"ישקר".
 • לקינוח סדנת ניהול קריירה במתנה
  הסדנא תעזור לכן בפאן האישי לדייק ולהבין מה ההתלבטויות והאתגרים שלכן בתחום הקריירה, כיצד להיות בקריירה שתואמת את החוזקות והתשוקות שלכן. בסיום הסדנא חצי שעה סיכום הקורס. מה לקחתם מהסדנא? עם מה יצאת מהקורס? מה הצעד הבא שתעשי בארגון?

מספרים עלי...

רויטל רודוי - נוי

את לא נחה! הרעיונות פורצים ממך כמעיין נובע ויש לך הרבה מה לתת בקורס הזה, מתווה דרך, עוגנים של מקצועיות, נחישות ואופטימיות!

נגה לוי הירדני

יש לך מה לתת, למדת את הדרך, דרך הרגליים, הלב והראש...

רן אסטרחן

ליאת בעלת ניסיון עשיר ויכולות מוכחות בנושאי משאבי אנוש יכולת הדרכה מוכחת...

בקורס תקבלי:

הזדמנות להפוך למשמעותית ובעלת ערך עבור הארגון

יכולת להיות זו שמכתיבה הנחיות מלמעלה

כלי השפעה על ידי מיקוד בדרך ולא בתוצאה

יכולת לגזור יעדים ומטרות מתוך אסטרטגיית הארגון

יכולת להיות שותפה לתהליכים רחבים

תקבלי פרקטיקות ניהוליות שיסייעו לך לבסס את מעמדך בארגון

אפשרות להיות חלק ממקבלי ההחלטות בארגון

קורס מנהלת משאבי אנוש

המשתתפות יקבלו במתנה:
 
1. סדנת ניהול קריירה 
2. שאלון הערכה מודולארי

קורס מנהלת משאבי אנוש

משך כל מפגש

המפגשים יתקיימו בזום בשעות הערב למשך שעתיים.

השיעורים יהיו מוקלטים כך שתוכלי לצפות בהם בזמנך החופשי.

קורס מנהלת משאבי אנוש

מספר מפגשים

8 מפגשים, אחת לשבועיים בימי שלישי

בין השעות 20:30 - 22:30

בין פגישה לפגישה כל משתתפת תקבל משימות התקדמות.

קורס מנהלת משאבי אנוש

מועד פתיחת הקורס

יפורסם בקרוב


 

מס' המקומות מוגבל ל- 10 רכזות מש"א רציניות!

ליאת פרי

קצת על ליאת פרי

נעים מאוד, אני ליאת פרי, מנהלת משאבי אנוש ויועצת ארגונית.

בעלת ניסיון רב שנים בתפקיד מנהלת משאבי אנוש יחידה, בעיקר בתעשייה ובחברות גלובליות,במהלכן יצרתי והובלתי תהליכים אסטרטגיים בתחומי מש"א כחברת הנהלה.

אני יודעת מנסיוני, שהמשאב האנושי הוא הנכס העיקרי של כל ארגון.

גישת העבודה שלי בנויה בראש ובראשונה על הקשבה רבה, גישור ודיסקרטיות בין העובדים, המנהלים וההנהלה הבכירה.

אלה מביאים בסופו של דבר להשגת היעדים והמטרות בארגון.

הרשמה לקורס
bottom of page