top of page

סדנאות והרצאות

​ניהול צוות, ניהול זמן ותעדוף משימות, סדנה לניהול קריירה ועוד.

שפרו את כישורי ניהול הקריירה וניהול הזמן שלכם עם הסדנאות וההרצאות המרתקות שלנו.

תוכנית הכשרת המנהלים שלנו מציעה תובנות חשובות ואסטרטגיות מעשיות שיעזרו לכם להצטיין בתפקידכם. הצטרפו אלינו היום כדי לקחת את הקריירה שלכם לשלב הבא!

סדנאות והרצאות - ליאת פרי

קורס הכנה לעולם העבודה והתנהלות כלכלית

משך הקורס: שבועיים בשיתוף מכללת יוזמות

קורס הכנה לעולם העבודה והתנהלות כלכלית

קורס שמקנה כלים להצלחה באזרחות.

הקורס נותן כלים בניהול פיננסי, אוריינות דיגיטלית, הכרות מעמיקה עם עולם העבודה החדש, רשתות חברתיות, הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים, כישורי חיים ועוד.

תגובות ומשוב בלינק 

ניהול קריירה בעולם משתנה

משך הסדנה: מפגש 1 של שעתיים 

סדנת ניהול קריירה בעולם משתנה - ליאת פרי

תהליך חיפוש עבודה מתחיל בחיפוש פנימי. במקום שהדרך תכתיב לנו את הקריירה, אנחנו יכולים להכתיב את הדרך לקריירה משמעותית ומספקת.

סדנא אינטימית שתעסוק בזיהוי כוחות הצמיחה  שעומדים לרשותנו, מה מאפיין אותנו יותר ומה פחות. נבין מה אנחנו צריכים מסביבת העבודה שלנו, מה התפקידים שמתאימים לנו, ובאיזה ארגון ותרבות ארגונית נרצה לעבוד.

מטרת הסדנא היא להבין שכדי להגיע למשרה המתאימה צריך להגיע לדיוק והבנה מה אני מחפש/ת, רוצה ויכול/ה.

ניהול זמן

משך הסדנה: מפגש 1 של ארבע שעות

סדנת ניהול זמן - ליאת פרי

ניהול זמן הוא תהליך של תכנון והפעלת שליטה מודעת על זמן שהוקדש לפעילויות ספציפיות ונועד במיוחד להגברת היעילות והפרודוקטיביות. דבר זה כרוך בתמרון והתמודדות עם דרישות שונות ביחס לאדם הנוגעות לעבודה, לחיים חברתיים, למשפחה, לתחביבים, לאינטרסים האישיים ולהתחייבויות בעלות זמן מוגבל.

שימוש יעיל בזמן מעניק לאדם את האפשרות לנהל ולבזבז את זמנו על פעילויות בהתאם לרצונו.

מטרת הסדנא הקניית כלים מתקדמים לתכנון וניהול זמן אפקטיבי שיביאו להצלחה גבוהה יותר בעמידה ביעדיו ובביצוע המשימות בחיי העבודה ובחיים הפרטיים.

סדנה פרקטית למציאת התפקיד הבא

משך הסדנה: מפגש 1 של ארבע שעות

סדנה פרקטית למציאת התפקיד הבא

הכנה לראיון עבודה וכתיבת קו"ח.

הקניית כלים פרקטיים ותרגול באמצעות סימולציות בדגש על מענה לשאלות טריקיות שיביאו להתנהלות מיטבית בראיון.

הקניית כלים פרקטיים לכתיבה מקצועית, רהוטה ושיווקית של קורות חיים בתהליך קצר וממוקד המותאם למטרותיכם ולתפקידים אליהם אתם מכוונים. 

תקשורת וסגנונות תקשורת

משך הסדנה:  מפגש 1 של ארבע שעות

תקשורת וסגנונות תקשורת

מרביתנו מדברים באותה שפה, אך לכל אחד מאתנו סגנון תקשורת שונה.
ברגע שנדע איזה סוג תקשורת הוא הדומיננטי אצלנו ומה סגנון התקשורת שמאפיין את האדם מולנו, יהיה לנו הרבה יותר קל להתנהל, לתקשר ולהבין אחד את השני. מה שבהכרח יביא לאינטראקציה מיטבית עם אנשים בחיינו לשיפור ומערכות יחסים בחיים האישיים ובעבודה.

הסדנה תעסוק בתקשורת וסגנונות תקשורת.

נתחיל בהבנת המושג תקשורת. נבין מהם  המכשולים בתקשורת בינאישית ונעבור על מאפייני תקשורת תומכת. נכיר מהם 4 סגנונות התקשורת לפי אדיג'ס. הסדנא תועבר בצורה חוויתית, בעזרת שאלון לזיהוי הסגנון שלי וסימולציות.

גיוס וניהול עובדים

משך ההרצאה: שעה וחצי

סדנת גיוס וניהול עובדים

ההרצאה תעסוק בגיוס בעולם העבודה החדש.

 

נתחיל בהבנה מהו גיוס? נעבור על הדילמות בתכנון ניהול הגיוס, נעשה סריקה על סביבת הגיוס בעולם שנהיה יותר ויותר תחרותי. נלמד אילו כלים עומדים בפנינו כדי לגייס את האנשים המתאימים ביותר לארגון.

נלמד איך לנהל סביבת עבודה בה עובדים 3-4 דורות השונים וכן מה המרכיבים העיקריים שגורמים להם להיות מחוברים לארגון ולהפוך לשחקני נשמה.

משך הקורס: 8 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד 

ליאת פרי קורס מרכזת משאבי אנוש למנהל

בקורס תקבלי ידע וביטחון בכל הנושאים הקשורים בליבת הארגון: הבנת אסטרטגיית הארגון וכיצד היא משתלבת עם תוכנית העבודה של מחלקת משאבי אנוש. תביני כיצד את יכולה להשתלב בצוות המוביל של הארגון, תקבלי ביטחון ותרגישי בעלת השפעה משמעותית כחלק מהנהלת החברה.

בין הנושאים שעליהם נעבוד: בניית תוכנית עבודה ותקציב מחלקת משאבי אנוש, הגדרה וניהול תהליכי קליטה, סיום עבודה, פיתוח צוותי ניהול, הכשרות עובדים ועוד.  

צור קשר
bottom of page